KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612417
nr 1261 2417
Eva Walter. Signerad, daterad 54, stilleben. Olja på pannå, 58x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:28:42
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr